До Криму їдемо через Каланчак. КПП «Чаплинка» зачинено до 15 серпня

Додому » Новини » До Криму їдемо через Каланчак. КПП «Чаплинка» зачинено до 15 серпня

Компанія MS Tour рада повідомити, що як і раніше, ми перетинаємо адміністративний кордон з Кримом через пункт пропуску «Каланчак». Ремонтні роботи на КПП «Чаплинка» не впливають на пасажирські перевезення з компанією MS Tour – машини відправляються за графіком з міст України щодня, як і в зворотньому напрямку. Забронювати місце можна тут. У всіх авто працюють кондиціонери, є зручні подушки під голову, телевізор, а також в салоні працює WI-FI та є USB-слоти для зарядки мобільних телефонів.

Днями в прес-службі Держприкордонслужби України повідомили, що український пункт в’їзду-виїзду на кордоні з Кримом «Чаплинка» (з кримського боку «Перекоп») буде зачинений до 15 серпня.

«За рішенням Херсонської обласної державної адміністрації, робота контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чаплинка» тимчасово припинена у зв’язку з проведенням ремонтних робіт інфраструктури КПВВ до 15 серпня 2021 року», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, КПП «Чаплинка» не працює через ремонт з 7 червня 2021. Спочатку планувалося завершити роботи за 2 тижні, пізніше термін продовжили до середини липня, а тепер – ще на місяць.

Два інших контрольних пункту в’їзду-виїзду «Каланчак» і «Чонгар» продовжують працювати в штатному режимі.