У Криму назвали туристичний сезон 2021 дуже вдалим

Додому » Новини » У Криму назвали туристичний сезон 2021 дуже вдалим

Приплив гостей до Криму в нинішньому році викликає оптимізм, відзначили експерти в галузі туризму. Вплинути на тенденцію до зростання популярності не змогла навіть пандемія коронавируса.

“Сезон пройшов дуже успішно, – заявив керівник регіонального відділення Російського союзу туріндустрії Борис Зелінський. – На момент відкриття зарубіжних курортів вже практично всі кримські готелі були на літо розкуплені. Але, думаю, що якби цього не сталося, туристів в Криму точно було б більше на півмільйона.

Раніше голова Криму Сергій Аксьонов повідомив, що туристичний потік за підсумками восьми місяців 2021 року перевищив 7,2 млн осіб, що на 24% більше в порівнянні з 202 роком.

“Цей сезон, незважаючи на всі колосальні складності, незважаючи на практично максимальне завантаження інфраструктури і засобів розміщення, проходить напружено, але вкрай успішно для всього півдня Росії і для Криму, зокрема”, – сказав Волченко на пленарній сесії міжнародного форуму-виставки по туризму “Відпочинок LEISURE 2021”.

За його словами, в місцях відпочинку туристів не зафіксовано жодного спалаху захворювання коронавірусів.

Виконавчий директор асоціації «Туристичний альянс Криму» Світлана Возна закликала вже сьогодні тримати на думці сезон-2022. Він буде складним, впевнена вона, оскільки відкриваються міжнародні напрямки з їх якістю сервісу і інших послуг. А в Криму відчувається гострий дефіцит кваліфікованих кадрів в гостьовій сфері – приблизно 150 тисяч осіб.

Нагадаємо, з 5 серпня діють нові правила: самоізоляція для тих, хто в’їжджає в Україну. Після перетину кордону і завантаження додатку “Вдома”, тим не менш, можна зробити ПЛР-тест на Ковід-19, і як тільки ви отримаєте негативний результат (вірус не виявлено), самоізоляція буде завершена.