Напрямки

Додому » Напрямки
ПОЇХАЛИ!

Пасажирські перевезення з максимальним комфортом

Транспортна компанія MS Tour займається регулярними пасажирськими перевезеннями з Києва, Кривого Рогу, Кропивницького, Одеси, Миколаєва, Херсона та Черкас до Криму та у зворотніх напрямках.

На півострові ми охоплюємо все південне узбережжя від Гурзуфу до Форосу, а також міста: Симферополь, Севастополь, Євпаторія, Керч.

Відправлення з України – кожен день, рейси є впродовж усього року. Зворотні пасажирські перевезення Крим-Україна також здійснюються щодня (відправлення у вечірній час).

З MS Tour можна не хвилюватися про перетин кордону та важкі валізи – водії з радістю допоможуть Вам та будуть поряд під час усієї подорожі. У салонах наших авто завжди працює інтернет, телевізори. Усі мікроавтобуси обладнані кондиціонерами та перебувають в ідеальному технічному стані.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Чому подорожувати з MS Tour
комфортно та безпечно?

Ми надаємо послуги пасажирських перевезень більше 10 років, регулярно оновлюємо наші мікроавтобуси та покращуємо сервіс, піклуючись у першу чергу про людей. Ми вдячні за довіру кожному пасажиру та робимо усе можливе, щоб виправдати Ваші очікування.

Бронювання

Зручно: онлайн та за телефонами

1

Комфорт

Розкладні крісла, кондиціонер та WI-FI

2

Вартість

Низькі ціни від 600 грн та оплата за фактом

3

Поїздка

Швидко та безпечно. Допомога на кордоні

4
ГАЛЕРЕЯ

Наші напрямки

ВІДПРАВЛЕННЯ
Автостанції Алушта, Ялта, Керч, Феодосія, Симферополь, Форос, Севастополь та ін.